ART / Lithographs / Litograph in colors 13914156
nr 1391 4156
BG Karlsson
(f. 1954), Sverige
BG Karlsson (b. 1954), Sweden. Signed, numbered 6/30. Sheet: 60x72, outer dimensions including frame: 73x86 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 6/30. Bladets mått: 60x72, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Bengt Göran BG Karlsson, Swedish painter born 1954.
Withdrawn
Monday April 19 2021
at 20:56:28